ناصر رسولی

دستگاه جوجه کشی GQF 1500

دستگاه جوجه کشی جی کیو اف در اصل همان هواباتور میباشد که بعد از گذت مدت ها نام خود را به جی کیو اف تغییر داد.

GQF امروز نام یک دستگاه جوجه کشی آمریکایی میباشد که از راندمان نسبتاً خوبی برخوردار است و تنها نکته ضعف آن عدم وجود ستر هچر در این محصول میباشد

برخی ها در جوجه کشی از پرندگان زینتی راندمان جالبی از دستگاه جوجه کشی GQF دریافت نکرده اند به همین دلیل از GQF مدل 1500 برای جوجه کشی از پرندگانی مانند طوطی ، مرغ عشق ، طاووس ، کاسکو و… استفاده نکنید.

استفاده از دستگاه جوجه کشی GQF برای جوجه کشی از پرندگانی مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، اردک ، بوقلمون و… کاملاً مناسب میباشد

دستگاه جوجه کشی GQF مدل 1500 متاسفانه از سیستم ستر هچر همزمان بهره نبرده است و فقط میتوانید به عنوان ستر از این دستگاه استفاده نمایید

در هنگام هچر نیز میتوانید چرخش را قطع نموده و به حالت هچر تبدیل نمایید. توجه داشته باشید که در بین جوجه کشی نمیتوانید تخم تازه ای به محصول بیفزایید.

یعنی هر دوره جوجه کشی بایستی با هر تعداد تخمی که داخل دستگاه قرار داده اید به پایان برسد سپس سری بعدی درون دستگاه قرار گیرد.

خود کارخانه سازنده دستگاه جوجه کشی جی کیو اف بیان کرده است که این دستگاه فقط برای ستر ساخته شده است و شما نمیتوانید از این دستگاه برای هچر نیز استفاده نمایید.

یعنی اگر شما یخواهید یک جوجه کشی موفق با این دستگاه داشته باشید میبایست دو دستگاه از این مدل را خریداری نمایید که یکی از آنها ستر و دیگری هچر باشد

البته توجه فرمایید که شما میتوانید هر دو این دستگاه های جوجه کشی را با هم به صورت یکجا در سری سوپر مینیاتور ساخت گروه صنعتی اسکندری مشاهده فرمایید.

به گفته کارخانه سازنده GQF این دستگاه جوجه کشی بارها و بارها توسط کارخانه سازنده تست میشود. و برای ستر کاملاً مناسب میباشد.

میزان مصرف دستگاه جوجه کشی جی کیو اف حدود 110 وات الی 120 وات میباشد.

همانطور که در بالا نیز گفته شد این دستگاه جوجه کشی به تنهایی فایده ای ندارد و میتواند فقط دوران ستر را فراهم آورد ، برای جوجه کشی موفق نیاز به یک دستگاه جوجه کشی GQF دیگر برای دوران هچر میباشد.

قیمت هر یک از دستگاه های جوجه کشی GQF حدود 4 میلیون تومان میباشد و شما اگر بخواهید دو دستگاه خریداری نمایید 8 میلیون تومان بابت آن دستگاه پرداخت نمایید.

https://the-incubator.ir/دستگاه-جوجه-کشی-gqf-1500/
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 9 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 425
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز : 4
  • بازدید این هفته : 11
  • بازدید این ماه : 273
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 15
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر